Sidebar

Sidebar

O firmie

Jesteśmy członkiem Grupy Zeman Beteiligungs GmbH z siedzibą w Wiedniu, do której należą doświadczeni producenci konstrukcji stalowych. Na polskim rynku działamy od 1992 roku, gdzie jako firma inżynieryjna zajmowaliśmy się głównie lekkimi obudowami. Jednak wspomniane konstrukcje stalowe od początku działalności były nam szczególnie bliskie.

W kolejnych latach, odpowiadając na potrzeby rynku budowlanego w Polsce, rozwinęliśmy również Generalne Wykonawstwo hal produkcyjnych i magazynowych wraz z towarzyszącymi im budynkami biurowymi. Naszą przewagę rynkową staramy się budować głównie w oparciu o głęboką świadomość inżynierską, pozostając jednocześnie firmą rodzinną z tradycjami.

Oferujemy kompleksowe podejście do tematu produkcji konstrukcji. Chętnie realizujemy stany surowe oraz wznoszenie obiektów zgodnie z powierzonym projektem, który jednak każdorazowo staramy się zoptymalizować w porozumieniu z naszym Klientem.

Twoje pomysły w praktyce – innowacyjna realizacja hal produkcyjnych i konstrukcji stalowych

Nasza firma, jako doświadczony producent hal stalowych, posiada cztery specjalistyczne zespoły realizacyjne, które dbają o całość procesu. Począwszy od pierwszego kontaktu z Klientem, poprzez przygotowanie odpowiednich wycen, wsparcie techniczne oraz kontraktację, do rozpoznania i uzgodnienia indywidualnych potrzeb, realizację zamierzenia, aż w końcu serwis, jak również produkcję hal stalowych.

Na czele każdego zespołu stoi kierownik projektu, który jest bezpośrednio odpowiedzialny za kontakty z Klientami, przygotowanie ofert i realizację. Zespół ten wspiera nasze własne biuro projektowe w opracowywaniu projektów oraz zapewnia odpowiednią jakość świadczeń związanych z produkcją hal przemysłowych.

Kadra naszych doświadczonych kierowników budów, a także własne brygady montażowe, w ramach produkcji konstrukcji stalowych, gwarantują fachową obsługę każdej realizacji. Naszą ofertę kierujemy do Inwestorów chcących zrealizować swoje zamierzenia poprzez produkcję hal przemysłowych, zarówno w formie generalnego wykonawstwa, jak i w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. Realizujemy też projekty dla generalnych wykonawców.

 • HDF

  Początek działalności

  Sześcioosobowy zespół rozpoczyna działalność Spółki w pierwszej siedzibie przy ul. Górniczej 11c w Świętochłowicach.

 • COFINE_2

  Cofinec Solec

  Pierwsza realizacja w konstrukcji stalowej

 • 2002

  Walcownia Żłobin – Białoruś

  Pierwsza realizacja zagraniczna

 • zzzMałe Złote tarasy1

  Złote Tarasy Warszawa

  Największa w Europie stalowo-szklana kopuła przekrywająca atrium kompleksu handlowo-rozrywkowego
  bezpośrednio sąsiadującego z Pałacem Kultury i Nauki oraz dworcem Warszawa Centralna.

  Powierzchnia kopuły 10 200 m2
  Ilość elementów stalowych 8 000 szt.
  Ilość spawanych węzłów 5 000 szt.
  Masa konstrukcji 780 ton
  Prace montażowe od czerwca do grudnia 2004
 • DSC_0220

  Silos Lafarge Piechcin

  Wyzwanie inżynierskie

 • 2013_PCC_zdjcie

  Wyzwanie inżynierskie Poznań City Center

  Zintegrowane centrum komunikacyjne połączone z wielkopowierzchniową galerią handlową.

  Masa konstrukcji 300 ton
  Prace montażowe od stycznia do kwietnia 2012
 • 2017_PIKS_NLF_dyplom

  Dworzec Nowa Łódź Fabryczna

  Wyzwanie inżynierskie

 • Moris

  Moris Chorzów

  Hala magazynowa wysokości 29m w wykorzystaniem profili SIN

+ -

Produkcja konstrukcji stalowych w Polsce

Będąc uznanym producentem hal, szczególnie cenimy sobie zadowolenie naszych Klientów. Zawsze kiedy powracają oni do nas ze swoim nowym projektem, odczuwamy satysfakcję. Rozpiera nas duma, że efekty naszej pracy jako producenta konstrukcji stalowych przynoszą oczekiwane rezultaty.

Jesteśmy kreatywni oraz dynamiczni. Oferujemy różnorodne rozwiązania, a w dodatku potrafimy działać pod presją czasu i myśleć nieszablonowo. Podejmujemy się wyzwania produkcji hal przemysłowych, dostarczając innowacyjne rozwiązania w dziedzinie konstrukcji stalowych.

Nasza hala produkcyjna, w procesie realizacji obiektów przemysłowych zapewnia najwyższe standardy jakości. Oferujemy pełną obsługę na każdym etapie produkcji, począwszy od pierwszego kontaktu, poprzez kontraktację, a na serwisie kończąc.

Nasze unikatowe i nieszablonowe podejście do tworzenia hal sprawia, że jesteśmy docenianym producentem hal w Polsce. Osiągnięcie satysfakcji Klienta jest dla nas priorytetem, dlatego stale podnosimy jakość świadczonych usług i dostarczanych produktów.

20181026_100458
20181026_141100-001
Producent konstrukcji stalowych – hal przemysłowych, metalowych, stalowych | Zeman HDF Sp. z o.o.
1992 © 2023